Мінітехніка

Зворотній зв'язок
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Мінітехніка сільськогосподарського та комунального призначення

Мотокультиватор РІНО

Призначений для обробітку грунту: розпушування, оранки, прополювання, розрівнювання, загортання в Мотокультиватор РІНОгрунт добрива.

Глибина розпушування, max, мм - 200
Ширина обробітку, мм - 300, 550, 800
Кількість фрез, шт - 6 (3+3)
Продуктивність при нормальному грунті і глибині розпушування до 200 мм, м.кв/год - 50-60
Тип двигуна - BRIGGS&STRATTON
Потужність двигуна, к.с. - 6,5 (5,5)
Редуктор - одноступеневий, черв'ячний.
Рульовий механізм - важільний, регульований у вертикальному і горизонтальному напрямках, обладнаний вузлами дистанційного керування
Габарити, мм - 1200х600х660
Вага - 52 кг

Комплекс для обробки картоплі

Картоплесаджалка Підгортач Підгортач дисковий Картоплекопач

Картоплесаджалка

Призначена для садіння картоплі на попередньооброблених грунтах

Глибина садіння: 20-150 мм.
Крок садіння в рядку: 210 мм.
Ємкість бункеру (робоча): 30 л.

Підгортач

Призначений для нарізання канавок, підгортання, загортання на дві сторони

Глибина підгортання: 100-200 мм.
Ширина підгортання: 150-300 мм.

Підгортач дисковий

Призначенний для підгортання


Регулювання: широкий діапазон

Картоплекопач

Призначений для викопування картопліГлибина: до 200 мм

Система оранки Мотоблок з прицепом Газонокосарка Сінокосарка

Система оранки

Призначена для неглибокої оранки і загортання канавок

Мотоблок з прицепом

Призначений для транспортування вантажів

Коробка передач: 3 в перед, 1 назад
Макс. швидкість: 15 км/год

Газонокосарка

Призначена для підстригання трави

Висота скошування: 25, 40, 55 мм.
Продуктивність: 400 кв.м/год

Сінокосарка

Призначена для скошування трави, злакових культур

Ширина захвату: 680 мм.
Продуктивність: 1500 кв.м/год

Мотопомпа Снігоприбирач Активний ротор

Мотопомпа

Призначена для перекачування рідини

Висота всмоктування: 4 м
Продуктивність: 1,5-3 л/с

Снігоприбирач

Призначений для прибирання снігу

Ширина захвату: 600 мм
Продуктивність: 400 куб.м/год

Активний ротор

Призначений для обробітку грунту: розпушування, оранки, прополювання, розрівнювання, загортання в грунт добрива.

Глибина розпушування, max, мм - 200
Ширина обробітку, мм - 800
Кількість фрез, шт - 2
Продуктивність при нормальному грунті і глибині розпушування до 200 мм, м.кв/год - 50-60
Тип двигуна - BRIGGS&STRATTON
Потужність двигуна, к.с. - 6,5 (5,5)
Редуктор - одноступеневий, черв'ячний.
Рульовий механізм - важільний, регульований у вертикальному і горизонтальному напрямках, обладнаний вузлами дистанційного керування
Вага - 52 кг

ТОВ "Р.І.Н.О" - має великий досвід і компетенції у виробництві малогабаритної механізованої техніки (мінітехніки). Машинобудівне підприємство ТОВ "Р.І.Н.О" понад 15 років виготовляє малогабаритну техніку для механізації ручної праці в сільському та комунальному господарствах. Більше 80% якої експортується в Словаччину, Чехію, Польщу інші країни. Мінітехніка якісна, надійна і досконала, на рівні кращих світових зразків. Підприємством виготовляється великий асортимент мінітехніки для індивідуальних, фермерських господарств та для комунальних потреб (мотоблоки, мотокультиватори сіно- та газонокосари, мотопомпи, двигуни для човнів, машини для розмітки доріг, чищення снігу та багато іншої).

Техніка забезпечує обробку землі площею 2 га і більше. Широко використовується фермерами для вирощування та догляду за огородніми культурами, в садівництві. Для вирощування картоплі виготовляється широкий комплект пристроїв для виконання повного циклу агротехнічних заходів: підготовка грунту, садіння, рихлення, підгортання та збирання врожаю. Для скошування трави, злакових культур пропонується продуктивна дискова самохідна сінокосарка, яка може використовуватись, як на рівних так і на похилих ділянках. Окрім того, для комунальних потреб та потреб підприємстввиготовляється ряд необхідної техніки: газонокосарки, мотопомпи, машини для розмітки доріг, чищення снігу.

Принципова відмінність даної техніки полягає у тому, що є можливість використання одного силового агрегату на різних робочих органах: мотоблоці, мотокультиваторі, сіно- та газокосарці, мотопомпі, снігоприбирачу та ін. На мінітехніці встановлюється надійний, невибагливий бензиновий двигун BRIGGS&STRATTON потужністю 6,5 к.с.

Основні переваги мутокультиватора РІНО

  1. Можливість агрегатування широкої гами навісного і причіпного обладнання, що значно розширює можливості застосування базової моделі мотокультиватора: це і ходозменшувач із різними колесаим, як металевими, так і пневматичними, різних за діаметрами і призначенням; підгортач, картоплекопая, картоплесаджалка, різні борони та багато іншого.
  2. Можливість використовувати один силовий агрегат на інших виконавчих органах сінокосарках, газонокосарках, мотопомпах, снігоприбирачах.
  3. Можливість просто і швидко зняти чи поставити і закріпити силовий агрегат (двигун з рулем, перехідником і муфтою зчеплення) за допомогою надійного хомута.
  4. Чавунний корпус, на відміну від алюмінієвого або штампованого стального, забезпечує високу міцність і зносостійкість, що забезпечує високу довговічність, а також дає більшу вагу, що значно покращує технологічні характеристики забезпечує швидке заглиблення фрез мотокультиватора в землю, покращує зчеплення з грунтом.
  5. Використання ножів фрез зі сталі 65 Г з відповідною термообробкою гарантує високу, фактично безмежну довговічність їх служби і якісне виконання функцій.
  6. Використання фрез, скомпонованих секторами, які можна швидко зняти чи поставити і надійно зафіксувати швидкознімними пальцями і шплінтами, дає змогу змінювати ширину захвату, що необхідно при виконанні різнних робіт, а також зручність при транспортуванні.
  7. Використання черв'ячної передачі, яка працює в масляній ванні, виготовленої за передовими технологіями (кінцеве різьбошліфування витків черв'яка, обов'язкова обкатка кожного редуктора), що забезпечує високу надійність роботи та довговічність (порівняно з ланцюговою передачею).
  8. Використання центробіжної муфти дає можливість відключати обертання робочих органів на холостому ходу, забезпечує якісне зчеплення лише управлінням монеткою газу, тоді як при забезпеченні зчеплення з допомогою пасової передачі необхідно постійно натискати на важіль для натяжки паса.
  9. Головним підтвердженням переваг, плюсів на користь даної конструкції мотокультиватора є постійний попит на нього як в Україні, так і за кордоном (Словаччина, Чехія, Польща) вже 15 років, куди продано їх найбільше, причому попитдедалі зростає, і це при наповненості західного ринку аналогічною технікою різних виробників.